EN

İşe Alım

İşe Alım

Kıraça’da işe alım sürecinin en önemli kriteri, işe alınacak kişinin, pozisyonun gereksinimleri ile doğru eşleşmesidir. Bu nedenle pozisyonun gereksinimlerinin beklediğimiz düzeyde karşılanıp karşılanmadığını anlamak üzere pozisyon bazında değişiklik gösteren farklı uygulamalar kullanılmaktadır.

Bu kapsamda;

  • Yetkinlik bazlı mülakat ile yetkinlikleri gözlemlemekteyiz.
  • Çeşitli kişilik envanterleri uygulamaktayız.
  • Herhangi bir yabancı dil yeterliliğine ihtiyaç duymamız durumunda uzman kurumlardan hizmet alarak adayımıza ölçüm yapmaktayız.
  • Pozisyonun ihtiyaçlarına göre yetkinlik merkezi ve vaka analizi gibi uygulamalar ile yönetsel yetkinlikleri detaylı incelemekteyiz.
  • Eğer pozisyon gerektiriyor ise zihinsel beceri testleri uygulamaktayız.

Açık ilanlarımız KIRAÇA KARİYER sayfasından yayınlanmaktadır. Bunun dışında çeşitli iş arama sitelerinde yayınlanan ilanlarımızdan başvuru yaptığınızda da belirtilen adrese yönlendirileceksiniz.

Kıraça Holding ve Grup Şirketleri’nde, adaylarımızın iş başvuru süreci ile başlayan serüveninden, iş başı sonrası gerçekleştirilecek oryantasyona kadar tüm planlama ve faaliyetleri SAP SuccessFactors üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle başvuruların tamamı tek adreste toplanmıştır.

İşe Alım
Ücret Yönetimi Akademi Kıraça – Eğitim ve Gelişim