EN

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Kıraça Holding Ailesi olarak, ülkemizin sahip olduğu bu eşsiz fırsatları değerlendirerek parlak bir geleceğe doğru güvenle yol alacağımızı memnuniyetle söyleyebilirim.

İNAN KIRAÇ

50 yılı aşkın iş tecrübeme dayanarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki: Genç Türkiye Cumhuriyeti, dünyanın sanayi açısından gelişmiş ülkeleri arasındaki yerini hızla almaktadır. Ülkemizin bu noktaya gelmesinde, insanımızın aktif girişimciliğinin ortaya çıkardığı gelişmiş yatırımlar ve özel sektör büyümesi önemli bir rol oynamaktadır. Bunların yanı sıra ülkemizin stratejik ve lojistik açıdan merkezi konumu ve dinamik toplum yapısı, gelişmemizi sağlayan başlıca etkenlerdir. Bu özellikleri ile Türkiye, Avrupa ve dünya ülkerleri için önemli bir fırsattır.

Yeni çağın gereklerine ayak uydururken dikkat etmemiz gereken noktalar, mükerrer yatırımlar yapmak yerine özel sektör girişimcisinin eksik noktalarını tespit etmek ve bu bağlamda tamamlayıcı yatırımlara yönelmek, ayrıca bunları gerçekleştirirken de en son teknolojiyi kullanmaktır.

Çıktığımız bu yolculukta kararlılıkla ilerlerken edindiğimiz bütün tecrübe ve birikimleri yeni nesillerimize aktarmayı, ülkemizin aydınlık geleceğini inşa etmek adına üzerimize düşen bir sorumluluk olarak görüyorum.

Kıraça Holding ailesi olarak, ülkemizin sahip olduğu bu eşsiz fırsatları değerlendirerek parlak bir geleceğe doğru güvenle yol alacağımızı memnuniyetle söyleyebilirim.

İNAN KIRAÇ

Başkanın Mesajı
Kıraça Holding Değerlerimiz