EN

Kırpart Ar-ge Merkezi Oldu

Kıraça Holding bünyesinde, ülkemize 20 yıldır teknoloji ve dizayn kabiliyeti bakımından önemli katma değerler sağlayan sanayi kuruluşlarından KIRPART; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile imzalanan anlaşma kapsamında, AR-GE merkezi olarak tescillendi.

Tasarım ve üretim proses kabiliyetleri ile tüm dünyadaki rakipleri arasında farklı bir konuma sahip olan KIRPART, pek çok uluslararası ürün patentinin de sahibi olarak öne çıkan sanayi kuruluşları arasında.

KIRPART AR-GE merkezi olma özelliği ile; yeni ve inovatif teknolojiler geliştirip, geliştirilen teknolojileri yılların tecrübesiyle harmanlayarak, pazara her zaman kusursuz parçalar üreten kimliğini pekiştirecek ve mevcut kapasitesini ileri taşıyacak.

Müşterilerinin talebine göre spesifikasyon geliştirme konusunda dünyadaki birkaç temsilcisinden biri olarak öne çıkan köklü firma, AR-GE merkezi kimliği ile orijinal ekipman imalatı sektöründe pazar payını zirveye sabitleyerek, üretim teknolojilerinde dünya standartlarını belirleyen konumunu daha ileriye taşımayı hedefliyor.

Üretiminin yüzde 90’ını OEM kapsamında gerçekleştiren KIRPART, sıfıra yakın hata payı ve müşteriye özel dizayn kabiliyeti ile sahip olduğu ayrıcalıklı konumunu AR-GE merkezi olarak yeni bir seviyeye ulaştırmış oldu.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın 5746 nolu kanunu kapsamında gerçekleştirdiği denetimler neticesinde KIRPART, AR-GE merkezi olarak ülkemiz sanayisine katkı sağlamaya devam edecek.

Kırpart Ar-ge Merkezi Oldu
Suna Ve İnan Kıraç Vakfı İnsan Kaynakları