EN

Azuree‘den bir başarı daha!

Azuree33C ekibi Real Club Náutico de Palma tarafından düzenlenen TROFEO DELAS FUERZAS ARMADAS yarışmasını birincilikle bitirdi.

Azuree 33C, ödüllü Azuree 33’ün yenilenmiş kişiselleştirilebilir versiyonudur. Yeniden tasarlanan güverte ve iç mekan tekneye daha modernleştirilmiş bir görüntü kazandırıyor, geniş kokpit alanı ise maksimum kullanım alanını en verimli şekilde sunma imkanını veriyor. Kokpitteki katlanabilir masa alan verimliliğinin bir kanıtı niteliğinde.

Gücünü kişiselleştirilebilir olmasından alan Azuree 33C, fonksiyonellik ve rahatlığın yenilikçi bir birleşimi. Sahiplerine kahve makinesi, dolap, katlanabilir navigasyon masası gibi kişinin beklenti ve kullanım amaçlarına göre değişebilecek modüler çözümler sunuyor. İç mekan seyir halindeyken hareket özgürlüğü sağlıyor. Azuree 33C, kategorisindeki en geniş tekne olmanın bir sonucu olarak 36 ft’lik rakiplerinin birçoğuna kıyasla çok hacimli bir iç mekan avantajı sağlıyor.

Arma ve draft seçenekleri seyir kadar yarış gereksinimleri ile de en iyi şekilde uyuşuyor. Performans ve konforlu denizciliğin en iyi kombinasyonunu sunan Azuree 33C, iyi orantılı bir tekne olarak vücut buluyor.

Azuree‘den bir başarı daha!
Suna Ve İnan Kıraç Vakfı İnsan Kaynakları