Kıraça Holding
Anasayfa | Site Haritası | İletişim
English
 

Kare Yatırım

Kare Yatırım
Kare Yatırım

Kare Yatırım

Kare Yatırım

Kare Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Türk finansal piyasalarına yeni bir soluk kazandırmak ve modern portföy teknikleri kullanılarak bireysel ve kurumsal fon yönetiminde öncü olmak amacıyla kurulmuş bir finansal kurumdur.

Türk sermaye piyasalarına hizmet veren Kare Yatırım, 1997 yılında UB Ulusal Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. adıyla kurulmuştur. 2002 yılında Güney Afrika'nın en büyük bankası olan Standart Bank grubu tarafından satın alınarak adı Standart Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

2008 yılında Kök Finansal Danışmanlık A.Ş. tarafından satın alınmasıyla birlikte Kare Yatırım Menkul Değerler A.Ş. olarak unvan değişikliği yapılmıştır.

Kare Yatırım, tüm yetki belgelerine sahip tam yetkili bir yatırım kuruluşu olarak kurulduğu günden beri Türkiye'deki sermaye piyasası araçlarının tümünü kapsayan geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Kare Yatırım, halen kurucusu ve yöneticisi olduğu 1 Serbest (Hedge) Fon ve 4 adet Menkul Kıymet Yatırım Fonu olmak üzere 5 adet fon yönetmektedir.

www.kareyatirim.com.tr